Gadżety reklamowe z nadrukami


 

Przygotujemy dla Twojej firmy atrakcyjne gadżety z trwałym nadrukiem. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i wieloletnim doświadczeniem w zdobieniu upominków reklamowych każdego rodzaju.

Co odróżnia nasze produkty od konkurencji?
Nadruki są trwałe, kolory nasycone, a cena – zawsze atrakcyjna!

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ GADŻETÓW

W zależności od podłoża (rodzaju upominku reklamowego) proponujemy odpowiednią technologię zdobienia:

  • tampodruk
  • grawer
  • sitodruk
  • haft


Przykłady gadżetów z nadrukami:


Zdobienie gadżetów – tampodruk

To technika druku polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Farba pobierana jest z metalowej lub polimerowej matrycy z wytrawionym wzorem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na różnego rodzaju powierzchniach. Metoda ta sprawdza się znakomicie podczas wykonywania nadruków na małych gadżetach typu brelok, długopis, pendrive. Zapewnia wówczas dużą dokładność nawet przy drobnych elementach.


Zdobienie gadżetów – grawer

To jedna z najstarszych metod znakowania. Obecnie, dzięki sterowanej komputerowo wiązce laserowej, grawer laserowy umożliwia niezwykle precyzyjne usunięcie wierzchniej warstwy znakowanego przedmiotu. Grawerowanie laserowe to jedna z najtrwalszych metod znakowania. Logotyp naniesiony tą techniką nie ściera się, ponieważ jest on delikatnie wklęsły.


Zdobienie gadżetów – sitodruk

Jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na różnorodnych powierzchniach, między innymi tkaninach, papierze, plastiku. Farba drukowa rozprowadzana jest na całej powierzchni matrycy. Za pomocą przesuwającego się po niej rakla jest przeciskana przez wolne oczka siatki bezpośrednio na podłoże drukowe – tak powstaje obraz. Do druku używamy głównie farb wodnych i rozpuszczalnikowych.